Czy jedwab się gniecie? 0

Bardzo często słyszałem to pytanie klientek wahających się przed pierwszym zakupem jedwabiu. Najprostszą odpowiedzią byłaby taka, że tylko sztuczne się nie gniecie. Gniecie się bawełna, len jeszcze bardziej. Jedwab natomiast gniecie się szlachetnie.

Wystarczy raz spróbować aby przekonać się, że nie jest tak źle jak piszą, czy mówią zazwyczaj Ci którzy jedwabiu nie znają. Poza tym tkaniny sprzedawane przez Paulsilk czyli żorżeta, krepy, czy satyna mają bardzo uniwersalne grubości i na prawdę mało się gniotą a na dodatek łatwo je wyprasować.

O zaletach jedwabiu można dużo pisać, jeśli pozna się tę tkaninę.

Jedwab latem "chłodzi", zimą "grzeje", jest przyjemny w dotyku, ma korzystne działanie na cerę (płynny jedwab używany jest do produkcji najlepszych kosmetyków), męskie koszule z jedwabiu naturalnego są idealne na wyjazdy  w ciepłe kraje, sukienki czy spódnice dobrze się układają w każdym fasonie, jedwabie od lat kupuje większość teatrów w Polsce, bo kostiumy świetnie wyglądają na scenie. Szale i szaliki jedwabne Paulsilk są świetnymi dodatkami na co dzień. W jedwabnej pościeli śpi się lepiej i lepiej się wypoczywa.

Jedwabie sprzedawane przez Paulsilk są od wielu lat coraz bardziej popularne i eleganckie. To jedwab dla każdego.   

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl